Добавить в "Избранное"
 • КМ Студия
 • Навигация
 • Поиск
 • Вход
Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация


 • На Сайте
Гостей: 9
Пользователей: 0


 • Статистика
Яндекс.Метрика
 • По Оценкам
 • Сайт невест
 • 3 Топ видео
Новая ЧЕРЕМШИНА
Май сб. 27 2017 г. в 14:49

Самая Т

Изменения: 26-04-12

Самая-ТУ п'ять років, звичайно, зарано ще казати про початок творчої кар'єри співачки, коли батьки у перший раз відвели Тетянку у підготовчий клас фортепіано київської музичної школи ім. В. Косенка. Але заздалегіть до цього, у програму сімейних свят обов'язково входив "сольний виступ" майбутньої Самаї-Т, де вона вражала присутніх численністю пісенного репертуару усіх жанрів та напрямків. У домі була велика кількість платівок та грамзаписів. Але найголовніше, привертало увагу до манери виконання всіх відомих пісень та точне мелодійне інтонування. "Ти диви, - задоволено посміхався батько - і магнітофон не треба включати". 
   
З шести років додалася загальноосвітня школа і про безтурботне дитинство вже не могло бути і мови, та ще і солістка одразу трьох (?!) дитячих хорів і … Добре, що хоч все знаходилося не далеко: домівка і школа, і палац "Україна", куди батько частенько приводив своїх дівчаток на концерти. "Прийде час, і ти будеш виступати на цій сцені" - таємничо шепотів він дівчинці… І як здійснене пророцтво - перша перемога та звання Лауреата на Другому Московському фестивалі мистецтва у 1987 році. 
   
Свідоцтво про успішне закінчення музичної школи вже на руках, але для продовження освіти необхідно закінчити загальноосвітню. Той рік і визначив музичний напрямок Тетяни. Саме у цей період вона знаходить своє покликання, виступаючи у складі багатьох юнацьких рок-групах та ансамблях. Одночасно бере уроки хореографії та за короткий час стає солісткою танцювального колективу "Квітень", який гастролює по Україні та за її межами, пізнаваючи "гастрольну школу виживання".   
           
"…Ну, з чим вітати, - спитав батько Таню після вступних іспитів до Київського Державного училища естрадно-циркового мистецтва - студентка першого курсу?" - "Бери вище, татку! Не першого, а одразу другого!" 
   
Поєднуючи навчання, була запрошена на професійну сцену солісткою-вокалісткою до Київського театру естради. Пізніше - у Київський Державний мюзик-хол. З 91-92 - солістка Ялтинського філіалу Кримської філармонії.

Складні соціальні обставини того часу (91 рік) співпала з великими гастрольними поїздками по всьому колишньому СРСР. Громадянське безладдя та коменданські години у кавказьких регіонах, промерзлі стіни готелів та грубе ставлення до артистів у Сибіру, невиплата обіцяних гонорарів, ліквідація сильних творчих колективів, змушувало думати про недоцільність продовжувати кар'єру співачки. Таня приїздить додому хвора та морально розбита, з твердим рішенням зупинити цей шлях… 
  Стрес продовжувався не довго. Рідні стіни, затишок та тепло друзів швидко відновило сили. І визначна дата у ніч на Різдво 92 року вона знайомиться зі Стасом Макієвським, який став її творчим продюсером вже як Самаї-Т (з 94 року)…   
"Це було моє друге народження…" - згадує Тетяна.
З 1992 до 1994 рік - час вдосконалення професійної майстерності, відмовившись від усіх надмірностей, бенкетів, вечірок, свят та присвячуючи щоденно ( до 10 годин) тільки заняттям. Продовжуючи вдосконалювати свій новий сценічний образ, із загадковим іменем Самая-Т (оригінальне написання імені та прізвища - Тетяна Самая), з 94 до 96 року виступає окремими сольними номерами у київських нічних клубах "Chicago", "Hollywood","Dubki-club". Самобутньо відкривається її природня обдарованість. Розкішна, багатогранна артистична натура виявляється у формуванні програм різних стильових напрямків урбаністичної музики: від романсів до популярних пісень, від відомих міжнародних хітівдо джазових стандартів, де Тетяна вкраплює у мелодичну палітру пісні своє бачення, свій шарм. У результаті чого визначився свій напрямок у пісні.

Весною 96 року видатний поет-пісняр Юрій Рибчинський, побачивши виступ Самаї-Т, відзначив: "Її вже нема чому навчати! Настав час представляти…" - і спеціально для неї, у співавторстві з найвідомішим композитором Ігорем Покладом, була написана пісня "Крила". Не часто так буває, щоб перша пісня одразу була прийнята народом та стала візитівкою Самаї-Т. Тетяна до сьогодні не може звикнути до відчуттів своєї причетності як співачки щодо розкриттю основного образу у пісні, оскільки "Крила" всюди визнають "народженою народом".    На Міжнародному фестивалі мистецтв "Слов'янський Базар-96" Тетяну відзначили званням Дипломанта конкурсу молодих виконавців. І восени того ж року вона приступає до роботи над першим альбомом "Крила", який випустила навесні 97 року рекордингова компанія "Western Thunder".

Самая-Т продовжує працювати над новою сольною програмою. Приймає участь у багатьох Міжнародних та Всеукраїнських фестивалях і конкурсах, поповнюючи кількістьлауреатських звань. Часто їздить, дає концерти. Її пісні транслюють по радіо та TV. Про неї багато пишуть у центральних газетах та журналах. Критики характеризують її творчість лаконічним змістом перекладу абревіатури сценічного імені Самая-Т, як: "сама я - таємничість", "сама я - театр", "сама я - Тера", "сама я - творчість", "сама я - тендітність" та інш. І не безпідставно! Оскільки Тетяна втілює у пісню синонімічні вищеназваному образи. Це і є її стиль, її перевтілення!  

У червні 1998 року, за Указом Президента України, співачці Самаї-Т присвоєно почесне звання Заслуженої артистки України.


У 1999 році створений "Театр сучасної пісні "Самая-Т". У зв'язку з погіршенням умов роботи на українській сцені, співачка не може стояти осторонь, тому і активно відстоює свою думку опубліковуючи свої статті у передових виданнях України.Також приймає участь у різних дитячих пісенних фестивалях та конкурсах у якості голови та члена жюрі.   

На сьогоднішній день Самая-Т продовжує пошук цікавих образів у своїх піснях. Вийшли у світ такі її альбоми як: "Пароль", "Русский шансон", "Еврейський кіпіш", "Шансон дощу", "Крила", "Кращі пісні". Доробок артистки налічує багато концертних програм у різних стильових напрямках, з якими вона виступає у різних куточках країни та представляє Україну на Міжнародних фестивалях мистецтв ("Слов'янський Базар-2003", "Золотий Вітязь", "Бархатний сезон" та інш).

Дискография


MC "КРИЛА"(1997)

Альбом співачки складається з 10 композицій. Назва "Крила" оригінально та символічно підкреслена в оформлені музичного матеріалу: одна сторона українські пісні, а друга - російськомовні.

 

CD+MC "ПАРОЛЬ" (2001)

Російськомовний альбом. Складається з 16 композицій, загальний часом звучання 65'51". Стиль - поп (урбан, диско, фанк, балада). Композитори: І. Поклад, Р. Суржа, О. Жилінський, А. Новак. Поети: Ю. Рибчинский, О. Вратарьов, О. Кононенко та інші.

MC "РУССКИЙ ШАНСОН" (2002)

Російський шансон, міський романс, емігранська лірика. Альбом складається з 12 композицій, загальним часом звучання 48'05". Автори: М. Львовська, А. Дніпров, В. Зубков, О. Морозов.

CD+MC "ЕВРЕЙСЬКИЙ КИПІШ" (2003)

Еврейські народні та сучасні пісні на ідиш та івриті. Альбом складається з 10 композицій, загальним часом - 32'27". Стиль - поп (урбан, фольк, балада).

CD+MC "ШАНСОН ДОЩУ" (2004)

Український альбом. Складається з 11 композицій. Стиль - поп (урбан, диско, симфо-поп, балада, модерн-ретро). Композитори: І. Поклад, Р. Суржа, Л. Остапенко, А. Святогоров, А. Новак та інш. Поети: Ю. Рибчинський, О. Вратарьов, М. Ткач, В. Близнюк, Н. Науменко та інш.

CD Крила

CD+MC "КРИЛА" (2005)

Альбом складений за листами слухачів та прихильників співачки. До нього увійшли 12 композицій музичних напрямків української популярної музики.

THE Best

CD "THE Best " (2007)

Альбом складено з 16 композицій, що представляють концертні программи співачки різноманітних музыкальних напрямків. Яскрава демонстрація універсальності артистки, яка комфортно почувається у всіх популярних музичних жанрах: симфо-поп, романси, лірика, урбан, данс, ентика та інш.

Сайт Самая-Т

Аудио

Зачем
Крила


Попередній<<  Додати коментар >> Наступний

Сподобалась сторінка - порекомендуй друзям:
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru
0 Нравится
URL
HTML
BBCode


На початок   | ПОПСА ТРАДИЦIЯ |  На верх  | Рейтинг  
Оцініть:
Рейтинг: - | - Останній: -

Добавление комментариев только для зарегистрированных пользователей.

А ще можно подивитись


А ще можно подивитись


ПОПСА НОВА ХВИЛЯ РОК АЛЬТЕРНАТИВА В.I.А. ТРАДИЦIЯ

5 популярних новин: Шоу-бізнес UA

В страние кризис

В стране кризис, многие артисты не в состоянии прожить т.к. нет работы, многие подались на зароботки по другим специальностям. Вот и шансонье Вячеслав Суббота открыл в себе таланты экстрасенса и работает в програме "Знаки долі" на Тонисе. Каждый день он в прямом эфире отвечает на вопросы и гадает на картах Таро. Мы надееся что это принесет больше жизненого опыта артисту и его песни будут радовать нас как радовали нас до кризиса.

07.05.2009; 1; 2 коментар; ЧитатьТема страницы:

Самая Т : Новая Черемшина - энциклопедия Украинской поп-музыки

 • Стили
 • 25 Популярных
- Музыка
 • Шоу-бизнес UA
 • Сергей Притула стал певцом
  Сергей Притула стал певцом
  Тина Кароль: Мы с сыном делаем вместе уроки по скайпу
  Тина Кароль: Мы с сыном делаем вместе уроки по скайпу
  Суд избрал меру пресечения для пранкера Седюка
  Суд избрал меру пресечения для пранкера Седюка
  Что грозит пранкеру за «голую» выходку на Евровидении
  Что грозит пранкеру за «голую» выходку на Евровидении
  Финал Евровидения-2017: кто голосовал за Украину
  Финал Евровидения-2017: кто голосовал за Украину
 • Шоу-бизнес RU
 • Гоша Куценко станет отцом в третий раз
  Гоша Куценко станет отцом в третий раз
  Тимати попал в больницу
  Тимати попал в больницу
  Галкин рассказал о странной диете Пугачевой
  Галкин рассказал о странной диете Пугачевой
  Представительница России на "Евровидении-2017" Юлия Самойлова: кто она и чем знаменита
  Представительница России на "Евровидении-2017" Юлия Самойлова: кто она и чем знаменита
  Филипп Киркоров предложил России отказаться о участия в конкурсе "Евровидение-2017"
  Филипп Киркоров предложил России отказаться о участия в конкурсе "Евровидение-2017"
 • World showbiz
 • Ирина Шейк впервые вышла на подиум после рождения ребенка
  Ирина Шейк впервые вышла на подиум после рождения ребенка
  Лана Дель Рей назвала дату выхода нового альбома
  Лана Дель Рей назвала дату выхода нового альбома
  Теракт в Манчестере: реакция звезд
  Теракт в Манчестере: реакция звезд
  Эпичное выступление Шер на Billboard Music Awards
  Эпичное выступление Шер на Billboard Music Awards
  Бейонсе устроила вечеринку за несколько дней до родов
  Бейонсе устроила вечеринку за несколько дней до родов
 • Кино
 • Николь Кидман поразила Канны элегантным нарядом
  Николь Кидман поразила Канны элегантным нарядом
  Во Франции стартует Каннский кинофестиваль
  Во Франции стартует Каннский кинофестиваль
  Умер актер из "Джентельменов удачи" Олег Видов
  Умер актер из "Джентельменов удачи" Олег Видов
  Появился новый трейлер сериала Твин Пикс
  Появился новый трейлер сериала Твин Пикс
  Актер из "Игры престолов" станет шпионом
  Актер из "Игры престолов" станет шпионом
 • ROCK-CLUB
 • Atlas Weekend 2017
  Сингл квартету SEMMAR оцінила Каша Сальцова з гурту Крихітка
  Время Marakesh – концерт группы в Киеве
  Время Marakesh – концерт группы в Киеве
  «На схід» - дев'ятий сингл проекту #ПісніВійни
 • Музыкальные новости
  • Информация
  • Новости
  Copyright KMStudio. © 1993
  Работает под управлением KMStudio v. 6.2.01

  Страница сгенерирована за 0.085 сек..