Добавить в "Избранное"
 • КМ Студия
 • Навигация
 • Поиск
 • Вход
Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация


 • На Сайте
Гостей: 14
Пользователей: 0


 • Статистика
Яндекс.Метрика
 • По Оценкам
 • Сайт невест
 • 3 Топ видео
Новая ЧЕРЕМШИНА
Июль ср. 26 2017 г. в 15:28

Самая Т

Изменения: 26-04-12

Самая-ТУ п'ять років, звичайно, зарано ще казати про початок творчої кар'єри співачки, коли батьки у перший раз відвели Тетянку у підготовчий клас фортепіано київської музичної школи ім. В. Косенка. Але заздалегіть до цього, у програму сімейних свят обов'язково входив "сольний виступ" майбутньої Самаї-Т, де вона вражала присутніх численністю пісенного репертуару усіх жанрів та напрямків. У домі була велика кількість платівок та грамзаписів. Але найголовніше, привертало увагу до манери виконання всіх відомих пісень та точне мелодійне інтонування. "Ти диви, - задоволено посміхався батько - і магнітофон не треба включати". 
   
З шести років додалася загальноосвітня школа і про безтурботне дитинство вже не могло бути і мови, та ще і солістка одразу трьох (?!) дитячих хорів і … Добре, що хоч все знаходилося не далеко: домівка і школа, і палац "Україна", куди батько частенько приводив своїх дівчаток на концерти. "Прийде час, і ти будеш виступати на цій сцені" - таємничо шепотів він дівчинці… І як здійснене пророцтво - перша перемога та звання Лауреата на Другому Московському фестивалі мистецтва у 1987 році. 
   
Свідоцтво про успішне закінчення музичної школи вже на руках, але для продовження освіти необхідно закінчити загальноосвітню. Той рік і визначив музичний напрямок Тетяни. Саме у цей період вона знаходить своє покликання, виступаючи у складі багатьох юнацьких рок-групах та ансамблях. Одночасно бере уроки хореографії та за короткий час стає солісткою танцювального колективу "Квітень", який гастролює по Україні та за її межами, пізнаваючи "гастрольну школу виживання".   
           
"…Ну, з чим вітати, - спитав батько Таню після вступних іспитів до Київського Державного училища естрадно-циркового мистецтва - студентка першого курсу?" - "Бери вище, татку! Не першого, а одразу другого!" 
   
Поєднуючи навчання, була запрошена на професійну сцену солісткою-вокалісткою до Київського театру естради. Пізніше - у Київський Державний мюзик-хол. З 91-92 - солістка Ялтинського філіалу Кримської філармонії.

Складні соціальні обставини того часу (91 рік) співпала з великими гастрольними поїздками по всьому колишньому СРСР. Громадянське безладдя та коменданські години у кавказьких регіонах, промерзлі стіни готелів та грубе ставлення до артистів у Сибіру, невиплата обіцяних гонорарів, ліквідація сильних творчих колективів, змушувало думати про недоцільність продовжувати кар'єру співачки. Таня приїздить додому хвора та морально розбита, з твердим рішенням зупинити цей шлях… 
  Стрес продовжувався не довго. Рідні стіни, затишок та тепло друзів швидко відновило сили. І визначна дата у ніч на Різдво 92 року вона знайомиться зі Стасом Макієвським, який став її творчим продюсером вже як Самаї-Т (з 94 року)…   
"Це було моє друге народження…" - згадує Тетяна.
З 1992 до 1994 рік - час вдосконалення професійної майстерності, відмовившись від усіх надмірностей, бенкетів, вечірок, свят та присвячуючи щоденно ( до 10 годин) тільки заняттям. Продовжуючи вдосконалювати свій новий сценічний образ, із загадковим іменем Самая-Т (оригінальне написання імені та прізвища - Тетяна Самая), з 94 до 96 року виступає окремими сольними номерами у київських нічних клубах "Chicago", "Hollywood","Dubki-club". Самобутньо відкривається її природня обдарованість. Розкішна, багатогранна артистична натура виявляється у формуванні програм різних стильових напрямків урбаністичної музики: від романсів до популярних пісень, від відомих міжнародних хітівдо джазових стандартів, де Тетяна вкраплює у мелодичну палітру пісні своє бачення, свій шарм. У результаті чого визначився свій напрямок у пісні.

Весною 96 року видатний поет-пісняр Юрій Рибчинський, побачивши виступ Самаї-Т, відзначив: "Її вже нема чому навчати! Настав час представляти…" - і спеціально для неї, у співавторстві з найвідомішим композитором Ігорем Покладом, була написана пісня "Крила". Не часто так буває, щоб перша пісня одразу була прийнята народом та стала візитівкою Самаї-Т. Тетяна до сьогодні не може звикнути до відчуттів своєї причетності як співачки щодо розкриттю основного образу у пісні, оскільки "Крила" всюди визнають "народженою народом".    На Міжнародному фестивалі мистецтв "Слов'янський Базар-96" Тетяну відзначили званням Дипломанта конкурсу молодих виконавців. І восени того ж року вона приступає до роботи над першим альбомом "Крила", який випустила навесні 97 року рекордингова компанія "Western Thunder".

Самая-Т продовжує працювати над новою сольною програмою. Приймає участь у багатьох Міжнародних та Всеукраїнських фестивалях і конкурсах, поповнюючи кількістьлауреатських звань. Часто їздить, дає концерти. Її пісні транслюють по радіо та TV. Про неї багато пишуть у центральних газетах та журналах. Критики характеризують її творчість лаконічним змістом перекладу абревіатури сценічного імені Самая-Т, як: "сама я - таємничість", "сама я - театр", "сама я - Тера", "сама я - творчість", "сама я - тендітність" та інш. І не безпідставно! Оскільки Тетяна втілює у пісню синонімічні вищеназваному образи. Це і є її стиль, її перевтілення!  

У червні 1998 року, за Указом Президента України, співачці Самаї-Т присвоєно почесне звання Заслуженої артистки України.


У 1999 році створений "Театр сучасної пісні "Самая-Т". У зв'язку з погіршенням умов роботи на українській сцені, співачка не може стояти осторонь, тому і активно відстоює свою думку опубліковуючи свої статті у передових виданнях України.Також приймає участь у різних дитячих пісенних фестивалях та конкурсах у якості голови та члена жюрі.   

На сьогоднішній день Самая-Т продовжує пошук цікавих образів у своїх піснях. Вийшли у світ такі її альбоми як: "Пароль", "Русский шансон", "Еврейський кіпіш", "Шансон дощу", "Крила", "Кращі пісні". Доробок артистки налічує багато концертних програм у різних стильових напрямках, з якими вона виступає у різних куточках країни та представляє Україну на Міжнародних фестивалях мистецтв ("Слов'янський Базар-2003", "Золотий Вітязь", "Бархатний сезон" та інш).

Дискография


MC "КРИЛА"(1997)

Альбом співачки складається з 10 композицій. Назва "Крила" оригінально та символічно підкреслена в оформлені музичного матеріалу: одна сторона українські пісні, а друга - російськомовні.

 

CD+MC "ПАРОЛЬ" (2001)

Російськомовний альбом. Складається з 16 композицій, загальний часом звучання 65'51". Стиль - поп (урбан, диско, фанк, балада). Композитори: І. Поклад, Р. Суржа, О. Жилінський, А. Новак. Поети: Ю. Рибчинский, О. Вратарьов, О. Кононенко та інші.

MC "РУССКИЙ ШАНСОН" (2002)

Російський шансон, міський романс, емігранська лірика. Альбом складається з 12 композицій, загальним часом звучання 48'05". Автори: М. Львовська, А. Дніпров, В. Зубков, О. Морозов.

CD+MC "ЕВРЕЙСЬКИЙ КИПІШ" (2003)

Еврейські народні та сучасні пісні на ідиш та івриті. Альбом складається з 10 композицій, загальним часом - 32'27". Стиль - поп (урбан, фольк, балада).

CD+MC "ШАНСОН ДОЩУ" (2004)

Український альбом. Складається з 11 композицій. Стиль - поп (урбан, диско, симфо-поп, балада, модерн-ретро). Композитори: І. Поклад, Р. Суржа, Л. Остапенко, А. Святогоров, А. Новак та інш. Поети: Ю. Рибчинський, О. Вратарьов, М. Ткач, В. Близнюк, Н. Науменко та інш.

CD Крила

CD+MC "КРИЛА" (2005)

Альбом складений за листами слухачів та прихильників співачки. До нього увійшли 12 композицій музичних напрямків української популярної музики.

THE Best

CD "THE Best " (2007)

Альбом складено з 16 композицій, що представляють концертні программи співачки різноманітних музыкальних напрямків. Яскрава демонстрація універсальності артистки, яка комфортно почувається у всіх популярних музичних жанрах: симфо-поп, романси, лірика, урбан, данс, ентика та інш.

Сайт Самая-Т

Аудио

Зачем
Крила


Попередній<<  Додати коментар >> Наступний

Сподобалась сторінка - порекомендуй друзям:
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru
0 Нравится
URL
HTML
BBCode


На початок   | ПОПСА ТРАДИЦIЯ |  На верх  | Рейтинг  
Оцініть:
Рейтинг: - | - Останній: -

Добавление комментариев только для зарегистрированных пользователей.

А ще можно подивитись


А ще можно подивитись


ПОПСА НОВА ХВИЛЯ РОК АЛЬТЕРНАТИВА В.I.А. ТРАДИЦIЯ

5 популярних новин: Шоу-бізнес UA

В страние кризис

В стране кризис, многие артисты не в состоянии прожить т.к. нет работы, многие подались на зароботки по другим специальностям. Вот и шансонье Вячеслав Суббота открыл в себе таланты экстрасенса и работает в програме "Знаки долі" на Тонисе. Каждый день он в прямом эфире отвечает на вопросы и гадает на картах Таро. Мы надееся что это принесет больше жизненого опыта артисту и его песни будут радовать нас как радовали нас до кризиса.

07.05.2009; 1; 2 коментар; ЧитатьТема страницы:

Самая Т : Новая Черемшина - энциклопедия Украинской поп-музыки

 • Стили
 • 25 Популярных
- Музыка
 • Шоу-бизнес UA
 • В Киеве усиливают меры безопасности из-за концерта Depeche Mode
  В Киеве усиливают меры безопасности из-за концерта Depeche Mode
  Седюк в суде извинился перед Джамалой за огленный зад
  Седюк в суде извинился перед Джамалой за огленный зад
  Концерт Depeche Mode в Киеве под угрозой
  Концерт Depeche Mode в Киеве под угрозой
  Лобода показала, как снимала клип на свой хит
  Лобода показала, как снимала клип на свой хит
  Каменских станет "женой" Зеленского в украиноязычной комедии
  Каменских станет "женой" Зеленского в украиноязычной комедии
 • Шоу-бизнес RU
 • Дмитрий Шепелев рассказал всю правду о пропавших 20 миллионах и конфликте с родителями Жанны Фриске
  Дмитрий Шепелев рассказал всю правду о пропавших 20 миллионах и конфликте с родителями Жанны Фриске
  Алла Пугачева перенесла сердечный приступ
  Алла Пугачева перенесла сердечный приступ
  Гоша Куценко станет отцом в третий раз
  Гоша Куценко станет отцом в третий раз
  Тимати попал в больницу
  Тимати попал в больницу
  Галкин рассказал о странной диете Пугачевой
  Галкин рассказал о странной диете Пугачевой
 • World showbiz
 • Автор самой популярной песни в мире возмутился использованием хита на митингах
  Автор самой популярной песни в мире возмутился использованием хита на митингах
  Мадонна добилась снятия с аукциона любовного письма Тупака Шакура
  Мадонна добилась снятия с аукциона любовного письма Тупака Шакура
  Певец Стив Уандер женился третий раз
  Певец Стив Уандер женился третий раз
  Бейонсе опубликовала первую фотографию с новорожденными близнецами в Instagram
  Бейонсе опубликовала первую фотографию с новорожденными близнецами в Instagram
  Селин Дион повторила знаменитый образ Леди Гаги
  Селин Дион повторила знаменитый образ Леди Гаги
 • Кино
 • Названа дата нового фильма о Джеймсе Бонде
  Названа дата нового фильма о Джеймсе Бонде
  Бен Аффлек назвал себя "серьезным актером" после поцелуя с мужчиной в киносцене
  Бен Аффлек назвал себя "серьезным актером" после поцелуя с мужчиной в киносцене
  Игра престолов 7 установила новый рекорд по просмотрам
  Игра престолов 7 установила новый рекорд по просмотрам
  Онлайн-сервис HBO упал из-за "Игры престолов"
  Онлайн-сервис HBO упал из-за "Игры престолов"
  Названы лучшие сериалы года
  Названы лучшие сериалы года
 • ROCK-CLUB
 • Біллі Мілліґан Бенд зіграли Rammstein на бандурі
  Українські артисти привітали з Всесвітнім Днем Нельсона Мандели
  Цього року пройде вже третій фестиваль «Повстанець»
  Julinoza випустили новий сингл «Gorod»
  Julinoza випустили новий сингл «Gorod»
 • Музыкальные новости
  • Информация
  • Новости
  Copyright KMStudio. © 1993
  Работает под управлением KMStudio v. 6.2.01

  Страница сгенерирована за 1.258 сек..