Добавить в "Избранное"
 • КМ Студия
 • Навигация
 • Поиск
 • Вход
Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация


 • На Сайте
Гостей: 24
Пользователей: 0


 • Статистика
Яндекс.Метрика
 • По Оценкам
 • Сайт невест
 • 3 Топ видео
Новая ЧЕРЕМШИНА
Июль пт. 28 2017 г. в 15:48

Галактика

Изменения: 27-09-06

Гурт в 1981 році створив для власного супроводу колишній одесит, лауреат фестивалю «Сочі-76», співак Роман Власенко (екс-«Добры молодцы»). До складу групи, що влаштувалася в Калузьку облфілармонію і отримала там назву «Галактика», входили здебільшого південноукраїнські земляки Власенка: клавішники Олександр Калиногорський  (екс-«Шестое чувство») та Віталій Баришников (екс-«Поющие сердца», «Эрмитаж»), барабанщик Віталій Бондарчук, басист Сергій Ігнатович і співак-гітарист Віктор Пташкограй (екс-«Скіфи», «Фрегат»), пізніше з’явилися клавішник-вокаліст Володимир Букін та гітарист Михайло Тарасов (екс-«Постскриптум»). «Галактика» одне відділення концерту акомпанувала Власенку, друге відділення грала джаз-рок - ризька філія ВСГ «Мелодія» випустила в 1983 році їхній міньйон. Інколи з ними співав знаменитий московський рок-бард Костянтин Нікольський (екс-«Атланты», «Цветы», «Фестиваль», «Воскресение»).В атмосфере гласности
Та невдовзі джаз-рок вийшов з моди, Бондарчук розпочав сольну кар’єру, а ветерану радянської поп-сцени Власенку вже набридло співати і у вересні 1985 року він повністю реформує команду (залишився тільки Букін). Нову «Галактику» очолив тандем з композитора, поета і гітариста Всеволода Татаренка (екс-«Мрія», «Кобза») та співака В’ячеслава Синьчука. Раніше вони грали у популярному тульському ВІА «Красные маки», а незадовго до цього створили студійний хард-роковий проект «Лазарет»¹. А ще в новій «Галактиці» малися: клавішник Леонід Россоховатський, басист Дато Оміадзе (екс-«Слайды»), барабанщик В’ячеслав Василенко та звукооператор-вокаліст... Олег Газманов. «Галактика» вже за рік увійшла в п’ятірку кращих професійних рок-груп СРСР і стала вождем такого химерного стилю як «гласность-рок» - це таке собі помпезне шоу з музикою хард-рок і плакатними текстами пісень. В 1986-88 роках група записала в студії Ленінградського дому молоді три магнітоальбоми пісень Всеволода Татаренка - «Последний летний день», «Я метал...» та «В атмосфере гласности» - з останніх двох фірма «Мелодія» скомпілювала платівку-довгограй плюс міньйон.
Протиріччя між комерційним успіхом та бажанням експериментувати, а також втома від виснажливих гастролів, восени 1988 року розламали «Галактику». Татаренко з Россоховатським і Оміадзе створили новий гурт «Лазарет», перейменований потім на «Красную площадь».
Рештки «Галактики» (Синьчук та барабанщик Ігор Дроздов) ненадовго переміщаються в Москонцерт - там до них приєдналися гітарист Ігор Пономарьов (екс-«Стайер»), клавішник Володимир Нестерчук та, по черзі, басисти Петро Макієнко (екс-«Добры молодцы», «ЭВМ»), Олександр Крилов і Олександр Грицинін - проте цей склад виявився нежиттєздатним.
В лютому 1989-го Власенко знову перевів те, що залишилося від «Галактики» (Синьчук і Грицинін), в Рок-організацію одіозного імпресаріо Ованеса Мелік-Пашаєва - той віддав їм музикантів екс-гурту Ольги Кормухіної «Красная пантера»: гітариста Костянтина Веретенникова, барабанщика Олег Ховріна та клавішника Валерія Казакова. Група, яку задля орієнтації на американський ринок перейменували на «Galaxy», записала в кінці 1989-го з новим гітаристом  Геннадієм Сікушенко кілька англомовних пісень. На початку 1990-го «Galaxy» вперше виїжджає на оглядини до США - та одноразові туристичні візи закінчилися і довелося невдовзі повертатися. Восени 1990-го, з новими лідер гітаристом Дмитром Шараєвим (екс-«Тайм-аут», «Доктор-шлягер») та басистом Володимиром Козаком (екс-«Интеграл»)дописали для «Мелодії» свій перший англомовний однойменний альбом «Galaxy» - в 1991 році він став першим рок-компактдиском видрукуваним в СРСР.В кінці 1991 року нарешті вдалося отримати довготривалі візи і ватага, знову-таки з новим басистом Михайлом Сумцовим, перебралася до Сполучених Штатів. Та попит на мелодичний хард-рок невпинно падав, і група довгий час сиділа без роботи, потім почала перебиватися роботою в «російських» нічних клубах. Першим не витерпів злигоднів і повернувся додому Роман Власенко - щоб не було проблем з правами на назву група на деякий час перейменовується на «Red Rage» - червона лють. В Нью-Йорку «Red Rage» записала альбом та не змогла знайти випускаючого лейблу - мелодичний метал на той час вже остаточно вийшов з моди і в 1995 році музиканти розбрелися хто-куди. Найкраще повелося Шараєву з Ховріним - вони грають в ресторанах та записали у власній студії MiG-21 інструментальний альбом «New York Attitude».
Галактика ’96Синьчука запрошували до себе зокрема «Bad Company» та Yngwіe Malmstіn - та перешкоджав невдало складений контракт і він вирішив повернутися додому. Навесні 1996-го відбулися перші виступи реанімованої в Києві «Галактики» під час презентації новоствореної Української музичної асоціації; в складі - Татаренко, Синьчук, Россоховатський, Оміадзе та барабанщик Сергій Хмельов (екс-«Крила», «Крок», «Красные маки», «Лазарет»,«Красная площадь»). Восени концертом в столичному Палаці спорту розпочався міні-тур по Україні в рамках фестивалю «Галактика-рок» нової «Галактики» - стартовий концерт був повністю продемонстрований по телебаченню. Проте весь наступний рік група особливої активності не проявляла - переважно записувалася на різних студіях. Невдоволений тим, що в новостворюваному альбомі «Галактики» не виявилося його пісень, додому, до Львова повернувся Синьчук - з аранжувальником Ігорем Антонівим він розпочав сольну кар'єру і записав більш попсовий авторський альбом. Навесні 1998-го «Галактика» відкрила власний рок-клуб і поповнилася новим музикантом - білоцерківським мультиінструменталістом, автором-виконавцем Євгеном Потоцьким (екс-«Странники»)². В 2000-му до «Галактики» знову повертається Синьчук і група потроху відновлює свою активність. Наступного року група відкриває власний веб-сайт www.galactika-rock.com, а до складу повертається барабанщик «Галактики» 1987-89 років Ігор Дроздов (екс-«Монте-Крісто», «СССР»). Взимку 2002-го «Галактика» виступила разом з симфонічним оркестром в сольному концерті Валентини Степової.
В 2003 році Мелік-Пашаєв спробував випустити альбом «Galaxy» десятирічної давності - для цього був знову зібраний докупи американський склад гурту (Синьчук, Шараєв, Ховрін, Казаков плюс новий басист Микола Лазарєв) - проте знову жоден лейбл поки ними не зацікавився. На початку 2005-го «Galaxy» приступила до запису нового альбому ...

¹ - Синьчук починав у львівській хардовій команді «Повторний карантин» і був відомий в тамтешній рок-тусовці під прізвиськом «Назарет»
² - в його активі виданий «Мелодією» в 1991 році довгограй «Серый дождь» і третє місце на московському телефестивалі «Шлягер-92»

Аудио

Мой старший брат
Я метал


Попередній<<  Додати коментар >> Наступний

Сподобалась сторінка - порекомендуй друзям:
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru
0 Нравится
URL
HTML
BBCode


На початок   | РОК |  На верх  | Рейтинг  
Оцініть:
Рейтинг: 10 | 3 Останній: 2009-09-08 16:05:25

Добавление комментариев только для зарегистрированных пользователей.

А ще можно подивитись


А ще можно подивитись


ПОПСА НОВА ХВИЛЯ РОК АЛЬТЕРНАТИВА В.I.А. ТРАДИЦIЯ

5 популярних новин: Шоу-бізнес UA

В страние кризис

В стране кризис, многие артисты не в состоянии прожить т.к. нет работы, многие подались на зароботки по другим специальностям. Вот и шансонье Вячеслав Суббота открыл в себе таланты экстрасенса и работает в програме "Знаки долі" на Тонисе. Каждый день он в прямом эфире отвечает на вопросы и гадает на картах Таро. Мы надееся что это принесет больше жизненого опыта артисту и его песни будут радовать нас как радовали нас до кризиса.

07.05.2009; 1; 2 коментар; ЧитатьТема страницы:

Галактика : Новая Черемшина - энциклопедия Украинской поп-музыки

 • Стили
 • 25 Популярных
- Музыка
 • Шоу-бизнес UA
 • В Киеве усиливают меры безопасности из-за концерта Depeche Mode
  В Киеве усиливают меры безопасности из-за концерта Depeche Mode
  Седюк в суде извинился перед Джамалой за огленный зад
  Седюк в суде извинился перед Джамалой за огленный зад
  Концерт Depeche Mode в Киеве под угрозой
  Концерт Depeche Mode в Киеве под угрозой
  Лобода показала, как снимала клип на свой хит
  Лобода показала, как снимала клип на свой хит
  Каменских станет "женой" Зеленского в украиноязычной комедии
  Каменских станет "женой" Зеленского в украиноязычной комедии
 • Шоу-бизнес RU
 • Дмитрий Шепелев рассказал всю правду о пропавших 20 миллионах и конфликте с родителями Жанны Фриске
  Дмитрий Шепелев рассказал всю правду о пропавших 20 миллионах и конфликте с родителями Жанны Фриске
  Алла Пугачева перенесла сердечный приступ
  Алла Пугачева перенесла сердечный приступ
  Гоша Куценко станет отцом в третий раз
  Гоша Куценко станет отцом в третий раз
  Тимати попал в больницу
  Тимати попал в больницу
  Галкин рассказал о странной диете Пугачевой
  Галкин рассказал о странной диете Пугачевой
 • World showbiz
 • Автор самой популярной песни в мире возмутился использованием хита на митингах
  Автор самой популярной песни в мире возмутился использованием хита на митингах
  Мадонна добилась снятия с аукциона любовного письма Тупака Шакура
  Мадонна добилась снятия с аукциона любовного письма Тупака Шакура
  Певец Стив Уандер женился третий раз
  Певец Стив Уандер женился третий раз
  Бейонсе опубликовала первую фотографию с новорожденными близнецами в Instagram
  Бейонсе опубликовала первую фотографию с новорожденными близнецами в Instagram
  Селин Дион повторила знаменитый образ Леди Гаги
  Селин Дион повторила знаменитый образ Леди Гаги
 • Кино
 • Названа дата нового фильма о Джеймсе Бонде
  Названа дата нового фильма о Джеймсе Бонде
  Бен Аффлек назвал себя "серьезным актером" после поцелуя с мужчиной в киносцене
  Бен Аффлек назвал себя "серьезным актером" после поцелуя с мужчиной в киносцене
  Игра престолов 7 установила новый рекорд по просмотрам
  Игра престолов 7 установила новый рекорд по просмотрам
  Онлайн-сервис HBO упал из-за "Игры престолов"
  Онлайн-сервис HBO упал из-за "Игры престолов"
  Названы лучшие сериалы года
  Названы лучшие сериалы года
 • ROCK-CLUB
 • Концерт Depeche Mode в Києві: Revolution is here
  Концерт Depeche Mode в Києві: Revolution is here
  Біллі Мілліґан Бенд зіграли Rammstein на бандурі
  Українські артисти привітали з Всесвітнім Днем Нельсона Мандели
  Цього року пройде вже третій фестиваль «Повстанець»
 • Музыкальные новости
  • Информация
  • Новости
  Copyright KMStudio. © 1993
  Работает под управлением KMStudio v. 6.2.01

  Страница сгенерирована за 0.284 сек..