Добавить в "Избранное"
 • КМ Студия
 • Навигация
 • Поиск
 • Вход
Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация


 • На Сайте
Гостей: 1
Пользователей: 0


 • Статистика
Яндекс.Метрика
 • По Оценкам
 • Сайт невест
 • 3 Топ видео
Новая ЧЕРЕМШИНА
Май вт. 30 2017 г. в 6:26

Галактика

Изменения: 27-09-06

Гурт в 1981 році створив для власного супроводу колишній одесит, лауреат фестивалю «Сочі-76», співак Роман Власенко (екс-«Добры молодцы»). До складу групи, що влаштувалася в Калузьку облфілармонію і отримала там назву «Галактика», входили здебільшого південноукраїнські земляки Власенка: клавішники Олександр Калиногорський  (екс-«Шестое чувство») та Віталій Баришников (екс-«Поющие сердца», «Эрмитаж»), барабанщик Віталій Бондарчук, басист Сергій Ігнатович і співак-гітарист Віктор Пташкограй (екс-«Скіфи», «Фрегат»), пізніше з’явилися клавішник-вокаліст Володимир Букін та гітарист Михайло Тарасов (екс-«Постскриптум»). «Галактика» одне відділення концерту акомпанувала Власенку, друге відділення грала джаз-рок - ризька філія ВСГ «Мелодія» випустила в 1983 році їхній міньйон. Інколи з ними співав знаменитий московський рок-бард Костянтин Нікольський (екс-«Атланты», «Цветы», «Фестиваль», «Воскресение»).В атмосфере гласности
Та невдовзі джаз-рок вийшов з моди, Бондарчук розпочав сольну кар’єру, а ветерану радянської поп-сцени Власенку вже набридло співати і у вересні 1985 року він повністю реформує команду (залишився тільки Букін). Нову «Галактику» очолив тандем з композитора, поета і гітариста Всеволода Татаренка (екс-«Мрія», «Кобза») та співака В’ячеслава Синьчука. Раніше вони грали у популярному тульському ВІА «Красные маки», а незадовго до цього створили студійний хард-роковий проект «Лазарет»¹. А ще в новій «Галактиці» малися: клавішник Леонід Россоховатський, басист Дато Оміадзе (екс-«Слайды»), барабанщик В’ячеслав Василенко та звукооператор-вокаліст... Олег Газманов. «Галактика» вже за рік увійшла в п’ятірку кращих професійних рок-груп СРСР і стала вождем такого химерного стилю як «гласность-рок» - це таке собі помпезне шоу з музикою хард-рок і плакатними текстами пісень. В 1986-88 роках група записала в студії Ленінградського дому молоді три магнітоальбоми пісень Всеволода Татаренка - «Последний летний день», «Я метал...» та «В атмосфере гласности» - з останніх двох фірма «Мелодія» скомпілювала платівку-довгограй плюс міньйон.
Протиріччя між комерційним успіхом та бажанням експериментувати, а також втома від виснажливих гастролів, восени 1988 року розламали «Галактику». Татаренко з Россоховатським і Оміадзе створили новий гурт «Лазарет», перейменований потім на «Красную площадь».
Рештки «Галактики» (Синьчук та барабанщик Ігор Дроздов) ненадовго переміщаються в Москонцерт - там до них приєдналися гітарист Ігор Пономарьов (екс-«Стайер»), клавішник Володимир Нестерчук та, по черзі, басисти Петро Макієнко (екс-«Добры молодцы», «ЭВМ»), Олександр Крилов і Олександр Грицинін - проте цей склад виявився нежиттєздатним.
В лютому 1989-го Власенко знову перевів те, що залишилося від «Галактики» (Синьчук і Грицинін), в Рок-організацію одіозного імпресаріо Ованеса Мелік-Пашаєва - той віддав їм музикантів екс-гурту Ольги Кормухіної «Красная пантера»: гітариста Костянтина Веретенникова, барабанщика Олег Ховріна та клавішника Валерія Казакова. Група, яку задля орієнтації на американський ринок перейменували на «Galaxy», записала в кінці 1989-го з новим гітаристом  Геннадієм Сікушенко кілька англомовних пісень. На початку 1990-го «Galaxy» вперше виїжджає на оглядини до США - та одноразові туристичні візи закінчилися і довелося невдовзі повертатися. Восени 1990-го, з новими лідер гітаристом Дмитром Шараєвим (екс-«Тайм-аут», «Доктор-шлягер») та басистом Володимиром Козаком (екс-«Интеграл»)дописали для «Мелодії» свій перший англомовний однойменний альбом «Galaxy» - в 1991 році він став першим рок-компактдиском видрукуваним в СРСР.В кінці 1991 року нарешті вдалося отримати довготривалі візи і ватага, знову-таки з новим басистом Михайлом Сумцовим, перебралася до Сполучених Штатів. Та попит на мелодичний хард-рок невпинно падав, і група довгий час сиділа без роботи, потім почала перебиватися роботою в «російських» нічних клубах. Першим не витерпів злигоднів і повернувся додому Роман Власенко - щоб не було проблем з правами на назву група на деякий час перейменовується на «Red Rage» - червона лють. В Нью-Йорку «Red Rage» записала альбом та не змогла знайти випускаючого лейблу - мелодичний метал на той час вже остаточно вийшов з моди і в 1995 році музиканти розбрелися хто-куди. Найкраще повелося Шараєву з Ховріним - вони грають в ресторанах та записали у власній студії MiG-21 інструментальний альбом «New York Attitude».
Галактика ’96Синьчука запрошували до себе зокрема «Bad Company» та Yngwіe Malmstіn - та перешкоджав невдало складений контракт і він вирішив повернутися додому. Навесні 1996-го відбулися перші виступи реанімованої в Києві «Галактики» під час презентації новоствореної Української музичної асоціації; в складі - Татаренко, Синьчук, Россоховатський, Оміадзе та барабанщик Сергій Хмельов (екс-«Крила», «Крок», «Красные маки», «Лазарет»,«Красная площадь»). Восени концертом в столичному Палаці спорту розпочався міні-тур по Україні в рамках фестивалю «Галактика-рок» нової «Галактики» - стартовий концерт був повністю продемонстрований по телебаченню. Проте весь наступний рік група особливої активності не проявляла - переважно записувалася на різних студіях. Невдоволений тим, що в новостворюваному альбомі «Галактики» не виявилося його пісень, додому, до Львова повернувся Синьчук - з аранжувальником Ігорем Антонівим він розпочав сольну кар'єру і записав більш попсовий авторський альбом. Навесні 1998-го «Галактика» відкрила власний рок-клуб і поповнилася новим музикантом - білоцерківським мультиінструменталістом, автором-виконавцем Євгеном Потоцьким (екс-«Странники»)². В 2000-му до «Галактики» знову повертається Синьчук і група потроху відновлює свою активність. Наступного року група відкриває власний веб-сайт www.galactika-rock.com, а до складу повертається барабанщик «Галактики» 1987-89 років Ігор Дроздов (екс-«Монте-Крісто», «СССР»). Взимку 2002-го «Галактика» виступила разом з симфонічним оркестром в сольному концерті Валентини Степової.
В 2003 році Мелік-Пашаєв спробував випустити альбом «Galaxy» десятирічної давності - для цього був знову зібраний докупи американський склад гурту (Синьчук, Шараєв, Ховрін, Казаков плюс новий басист Микола Лазарєв) - проте знову жоден лейбл поки ними не зацікавився. На початку 2005-го «Galaxy» приступила до запису нового альбому ...

¹ - Синьчук починав у львівській хардовій команді «Повторний карантин» і був відомий в тамтешній рок-тусовці під прізвиськом «Назарет»
² - в його активі виданий «Мелодією» в 1991 році довгограй «Серый дождь» і третє місце на московському телефестивалі «Шлягер-92»

Аудио

Мой старший брат
Я метал


Попередній<<  Додати коментар >> Наступний

Сподобалась сторінка - порекомендуй друзям:
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru
0 Нравится
URL
HTML
BBCode


На початок   | РОК |  На верх  | Рейтинг  
Оцініть:
Рейтинг: 10 | 3 Останній: 2009-09-08 16:05:25

Добавление комментариев только для зарегистрированных пользователей.

А ще можно подивитись


А ще можно подивитись


ПОПСА НОВА ХВИЛЯ РОК АЛЬТЕРНАТИВА В.I.А. ТРАДИЦIЯ

5 популярних новин: Шоу-бізнес UA

В страние кризис

В стране кризис, многие артисты не в состоянии прожить т.к. нет работы, многие подались на зароботки по другим специальностям. Вот и шансонье Вячеслав Суббота открыл в себе таланты экстрасенса и работает в програме "Знаки долі" на Тонисе. Каждый день он в прямом эфире отвечает на вопросы и гадает на картах Таро. Мы надееся что это принесет больше жизненого опыта артисту и его песни будут радовать нас как радовали нас до кризиса.

07.05.2009; 1; 2 коментар; ЧитатьТема страницы:

Галактика : Новая Черемшина - энциклопедия Украинской поп-музыки

 • Стили
 • 25 Популярных
- Музыка
 • Шоу-бизнес UA
 • Ани Лорак растрогала фанатов архивным фото
  Ани Лорак растрогала фанатов архивным фото
  Лободу после протестов в Одессе вывезли на катере
  Лободу после протестов в Одессе вывезли на катере
  Сергей Притула стал певцом
  Сергей Притула стал певцом
  Тина Кароль: Мы с сыном делаем вместе уроки по скайпу
  Тина Кароль: Мы с сыном делаем вместе уроки по скайпу
  Суд избрал меру пресечения для пранкера Седюка
  Суд избрал меру пресечения для пранкера Седюка
 • Шоу-бизнес RU
 • Гоша Куценко станет отцом в третий раз
  Гоша Куценко станет отцом в третий раз
  Тимати попал в больницу
  Тимати попал в больницу
  Галкин рассказал о странной диете Пугачевой
  Галкин рассказал о странной диете Пугачевой
  Представительница России на "Евровидении-2017" Юлия Самойлова: кто она и чем знаменита
  Представительница России на "Евровидении-2017" Юлия Самойлова: кто она и чем знаменита
  Филипп Киркоров предложил России отказаться о участия в конкурсе "Евровидение-2017"
  Филипп Киркоров предложил России отказаться о участия в конкурсе "Евровидение-2017"
 • World showbiz
 • Ирина Шейк впервые вышла на подиум после рождения ребенка
  Ирина Шейк впервые вышла на подиум после рождения ребенка
  Лана Дель Рей назвала дату выхода нового альбома
  Лана Дель Рей назвала дату выхода нового альбома
  Теракт в Манчестере: реакция звезд
  Теракт в Манчестере: реакция звезд
  Эпичное выступление Шер на Billboard Music Awards
  Эпичное выступление Шер на Billboard Music Awards
  Бейонсе устроила вечеринку за несколько дней до родов
  Бейонсе устроила вечеринку за несколько дней до родов
 • Кино
 • Николь Кидман поразила Канны элегантным нарядом
  Николь Кидман поразила Канны элегантным нарядом
  Во Франции стартует Каннский кинофестиваль
  Во Франции стартует Каннский кинофестиваль
  Умер актер из "Джентельменов удачи" Олег Видов
  Умер актер из "Джентельменов удачи" Олег Видов
  Появился новый трейлер сериала Твин Пикс
  Появился новый трейлер сериала Твин Пикс
  Актер из "Игры престолов" станет шпионом
  Актер из "Игры престолов" станет шпионом
 • ROCK-CLUB
 • Гапочка презентує наживо новий ЕР
  Техника Безопасности выпустила свой первый клип
  Atlas Weekend 2017
  Сингл квартету SEMMAR оцінила Каша Сальцова з гурту Крихітка
  Время Marakesh – концерт группы в Киеве
 • Музыкальные новости
  • Информация
  • Новости
  Copyright KMStudio. © 1993
  Работает под управлением KMStudio v. 6.2.01

  Страница сгенерирована за 0.379 сек..