Добавить в "Избранное"
 • КМ Студия
 • Навигация
 • Поиск
 • Вход
Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация


 • На Сайте
Гостей: 0
Пользователей: 0


 • Статистика
Яндекс.Метрика
 • По Оценкам
 • Сайт невест
 • 3 Топ видео
Новая ЧЕРЕМШИНА
Август чт. 17 2017 г. в 22:21

Фестиваль

Изменения: 27-09-06

Стандартний філармонійний колектив - ВІА «Краяни» був утворений саксофоністом, флейтистом і клавішником Олегом Шеременком в Полтаві в 1974 році. На другому республіканському конкурсі артистів естради в 1978 році «Краяни» отримали диплом. Саме в цей час, набираючому популярності московському композиторові Максиму Дунаєвському, став потрібен колектив для запису його музики до телефільму «Д’Артаньян і три мушкетери», з Михайлом Боярським в головній ролі, і «Краяни» засіли до роботи у звукорежисера Леоніда Сорокіна, в студії Полтавського обласного радіо. Це не сподобалося керівництву філармонії і тоді майже всі музиканти (О.Шеременко, вокаліст Марк Айзикович, гітаристи Микола Явір і Микола Лепський, клавішник Дмитро «Данін» Магазаник, барабанщик Валентин Приходько, басист Олександр Сіренко) разом поклали свої трудові книжки до ліберальнішої Бєлгородської філармонії   - ще до виходу фільму на екран новоспечений ВІА «Фестиваль» став знаменитим. Далі була музика до мультфільму «Летучий корабль» та телефільмів «Ах, водевиль, водевиль...» з супер-хітовою «Піснею гадалки», «Ипподром» (всі 1979 рік), наступного року маловідомі «Операция Южный Гром» та «Если бы я был начальником», в 1981-му знову надзвичайно щедрі на хіти «Карнавал» з Іриною Муравйовою та «Куда он денется!» з Боярським. В «Куда он денется!» та в наступному фільмі «Проданный смех», музиканти «Фестиваля» приймали участь в зйомках - грали самі себе. Пісні записані «Фестивалем» за цей час ВФГ «Мелодія» видала всього на чотирьох міньйонах; в 1981 році нарешті вийшов трьохдисковий альбом «Д’Артаньян и три мушкетера», спеціально перезаписаний для платівки два роки тому. Поміж записами «Фестиваль» виїжджав на гастролі - та, оскільки не вся музика з фільмів підходила до попсових естрадних концертів, залучили до виступів московських рок-бардів Констянтина Нікольського та Павла Богуша. Час-від-часу з ансамбем, підзаробити, їздили на гастролі і співаючі актори - Михайло Боярський, Микола Караченцов, Павло Смеян, Жанна Рождественська і її дочка Оля, Людмила Ларіна, Ірина Понаровська. В 1983 році «Фестиваль» записав саундтреки до останньої пари фільмів з музикою Максима Дунаєвського - «Трест, который лопнул» та «Зеленый фургон» з Дмитром Харатьяном. Випустивши свій останній міньйон, гурт з часом знову перетворюється на стандартний філармонійний гастрольний ВІА - основним постачальником репертуару стає Данін. А в студії полтавського радіо і надалі продовжувався запис музики для фільмів - тепер вже інших авторів. Серед найпомітніших робіт того часу - виконані Валерієм Леонтьєвим пісні Володимира Бистрякова до укртелефільмівського серіалу Віктора Кісіна «Последний довод королей» (до фільму цензура пропустила тільки 11 з 16 записаних пісень), саундтрек Бистрякова до повнометражного мультфільму «Остров сокровищ», музика Тетяни Островської до серіалу «Приключения Петрова и Васечкина...».
В кінці 1986 року, коли жанр ВІА став вже зовсім не модним, частина музикантів забажала виконувати сучаснішу музику і ансамбль розколовся надвоє. Фронтмени Айзикович і Явір та басист Ігор Кривчун, за якими залишилася назва «Фестиваль» і дах Амурської філармонії, запросили музикантів полтавської групи «Угол зрения»: В’ячеслав Янко - клавішні, музика; Вадим Козаченко - вокал; Сергій Вовченко - клавішні; Сергій Ковтуненко - барабани; Володимир Кощій - клавішні; Олександр Костоглод - гітара. Випускник Харківської консерваторії Марк Айзикович, до якого перейшло керівництво ансамблем, виконував в новій програмі всього кілька пісень - решту репертуару складали поп-рокові композиції «Угла зрения».
Та частина «Фестиваля», що відкололася - Шеременко, Данін, Приходько і звукорежисер Анатолій Розанов, запросили музикантів з полтавських самодіяльних гуртів, котрими колись опікувався Розанов, і прописали в Красноярській філармонії ансамбль «Олімп» - після кількох трансформацій, через півтора року він перетворився в успішний поп-гурт «Фрістайл». Шеременко створив в Полтаві проект «Архів ресторанної музики» і випустив з ним шість альбомів. Данін працює викладачем в Московському музичному училищі ім. Гнєсіних.
В 1988 році новий «Фестиваль» перетерпів черговий розкол - пішов у «Фрістайл» Козаченко, його ненадовго замінив Борис Буров (екс-«Діалог»), потім Михайло Бурцев (екс-«Высший пилотаж»); Вовченко і Ковтуненко перейшли у «Свої»; Янко і Кощій як група «Угол зрения» записали концептуальну авторську платівку саксофоніста Володимира Преснякова-старшого «Гороскоп». В 1989 році Янко і Бурцев під вивіскою «Фестиваль» записали перший і останній магнітоальбом «Интердевочка» - наступного року група перестав існувати. Айзикович і Явір емігрували до Берліна, де створили театр єврейської пісні «Хакишес Хофт театр». Янко створив новий проект «Весна», а з 1992 року став постійним автором репертуару Вадима Козаченка. 
 


Попередній<<  Додати коментар >> Наступний

Сподобалась сторінка - порекомендуй друзям:
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru
0 Нравится
URL
HTML
BBCode


На початок   | В.I.А. |  На верх  | Рейтинг  
Оцініть:
Рейтинг: 10 | 4 Останній: 2008-01-21 16:37:41

Комментарии
Всего комментариев: 2
applease
Читайте інформацію з перших вуст на сайті: poltavest.narod.ru.
Все про музикантів Полтави, що були на естраді від 60-х до сьогодення.
05-10-2010/15:17

Azhjores
Маленькi уточнення:- на час розколу Анатолiй Розанов уже не був звукорежисером "Фестивалю", а повернувся до своїх пiдопiчних самодiяльних колективiв, "Олiмпiя" i "Постскриптум". О.Шеременко та В.Приходько прийшли на концерт цих груп (добре знаючи професiйний рiвень музикантiв, що там грали) i запропонували А.Розанову перейти на професiйну сцену разом з його музикантами, створивши спiльний колектив.- пiсля створення "Фрiстайлу" О.Шеременко i В.Приходько, разом з iншими полтавцями, створили гурт "Туттi" (солiстка Регiна Сiренко), видали альбом, гастролювали, зокрема, з Валерiєм Лєонтьевим, Iгорем Сарухановим, брали участь у сценiчних постановках рок-опери "Белая ворона" Г.Татарченка i Ю.Рибчинського.- "Архив ресторанной музыки" створив полтавський музикант Генадiй Рагулiн, запросивши до спiвпрацi, в тому числi, Олега Шеременка, який займався аранжуванням i грав на саксофонi.- свого часу "Фестиваль" став лауреатом Всеросiйського конкурсу.- Павло Смєян деякий час не "пiдзаробляти iздив", а був повноправним учасником "Фестивалю", iз записом у трудовiй книжцi. Як i Нiкольський з Богушем.
15-12-2007/00:19

Добавление комментариев только для зарегистрированных пользователей.

А ще можно подивитись


А ще можно подивитись


ПОПСА НОВА ХВИЛЯ РОК АЛЬТЕРНАТИВА В.I.А. ТРАДИЦIЯ

5 популярних новин: Шоу-бізнес UA

В страние кризис

В стране кризис, многие артисты не в состоянии прожить т.к. нет работы, многие подались на зароботки по другим специальностям. Вот и шансонье Вячеслав Суббота открыл в себе таланты экстрасенса и работает в програме "Знаки долі" на Тонисе. Каждый день он в прямом эфире отвечает на вопросы и гадает на картах Таро. Мы надееся что это принесет больше жизненого опыта артисту и его песни будут радовать нас как радовали нас до кризиса.

07.05.2009; 1; 2 коментар; ЧитатьТема страницы:

Фестиваль : Новая Черемшина - энциклопедия Украинской поп-музыки

 • Стили
 • 25 Популярных
- Музыка
 • Шоу-бизнес UA
 • Тина Кароль выпустила новый альбом «Интонации»
  Тина Кароль выпустила новый альбом «Интонации»
  Вера Брежнева похвасталась младшей дочерью
  Вера Брежнева похвасталась младшей дочерью
  Один день із «Перлиною Донеччини» (Фото)
  Один день із «Перлиною Донеччини» (Фото)
  Мила Кунис и Эштон Катчер посетили родной город актрисы в Украине
  Мила Кунис и Эштон Катчер посетили родной город актрисы в Украине
  В Киеве усиливают меры безопасности из-за концерта Depeche Mode
  В Киеве усиливают меры безопасности из-за концерта Depeche Mode
 • Шоу-бизнес RU
 • Дмитрий Шепелев рассказал всю правду о пропавших 20 миллионах и конфликте с родителями Жанны Фриске
  Дмитрий Шепелев рассказал всю правду о пропавших 20 миллионах и конфликте с родителями Жанны Фриске
  Алла Пугачева перенесла сердечный приступ
  Алла Пугачева перенесла сердечный приступ
  Гоша Куценко станет отцом в третий раз
  Гоша Куценко станет отцом в третий раз
  Тимати попал в больницу
  Тимати попал в больницу
  Галкин рассказал о странной диете Пугачевой
  Галкин рассказал о странной диете Пугачевой
 • World showbiz
 • Мила Кунис отметила день рождения в Будапеште
  Мила Кунис отметила день рождения в Будапеште
  СМИ назвали причину, по которой Джоли и Питт отложили свой развод
  СМИ назвали причину, по которой Джоли и Питт отложили свой развод
  Тейлор Свифт выиграла суд с домогавшимся ее диджеем
  Тейлор Свифт выиграла суд с домогавшимся ее диджеем
  Сати Казанова выходит замуж
  Сати Казанова выходит замуж
  В США умер знаменитый актер
  В США умер знаменитый актер
 • Кино
 • Новая серия "Игры престолов" утекла в Сеть по вине HBO
  Новая серия "Игры престолов" утекла в Сеть по вине HBO
  Леонардо ДиКаприо исполнит роль итальянского художника Леонардо да Винчи в новом фильме
  Леонардо ДиКаприо исполнит роль итальянского художника Леонардо да Винчи в новом фильме
  Дженнифер Гарнер исполнит главную роль в остросюжетном триллере о женщине-убийце
  Дженнифер Гарнер исполнит главную роль в остросюжетном триллере о женщине-убийце
  Селена Гомес снимется в фильме Вуди Аллена
  Селена Гомес снимется в фильме Вуди Аллена
  Названа дата нового фильма о Джеймсе Бонде
  Названа дата нового фильма о Джеймсе Бонде
 • ROCK-CLUB
 • Nebulae Come Sweet відправляються в тур по Україні
  Line Up фестивалю «Повстанець» - 9-10 вересня
  Як пройшов вечір «Вірші і джаз на даху з Іреною Карпою»
  R.I.P. Иван БЛЮZ Денисенко
  Концерт Depeche Mode в Києві: Revolution is here
 • Музыкальные новости
  • Информация
  • Новости
  Copyright KMStudio. © 1993
  Работает под управлением KMStudio v. 6.2.01

  Страница сгенерирована за 0.101 сек..