Добавить в "Избранное"
 • КМ Студия
 • Навигация
 • Поиск
 • Вход
Логин:

Пароль:


Запомнить меня
Вам нужно Авторизоваться.
Забыли Пароль?
Регистрация


 • На Сайте
Гостей: 7
Пользователей: 0


 • Статистика
Яндекс.Метрика
 • По Оценкам
 • Сайт невест
 • 3 Топ видео
Новая ЧЕРЕМШИНА
Март чт. 23 2017 г. в 2:18

Фестиваль

Изменения: 27-09-06

Стандартний філармонійний колектив - ВІА «Краяни» був утворений саксофоністом, флейтистом і клавішником Олегом Шеременком в Полтаві в 1974 році. На другому республіканському конкурсі артистів естради в 1978 році «Краяни» отримали диплом. Саме в цей час, набираючому популярності московському композиторові Максиму Дунаєвському, став потрібен колектив для запису його музики до телефільму «Д’Артаньян і три мушкетери», з Михайлом Боярським в головній ролі, і «Краяни» засіли до роботи у звукорежисера Леоніда Сорокіна, в студії Полтавського обласного радіо. Це не сподобалося керівництву філармонії і тоді майже всі музиканти (О.Шеременко, вокаліст Марк Айзикович, гітаристи Микола Явір і Микола Лепський, клавішник Дмитро «Данін» Магазаник, барабанщик Валентин Приходько, басист Олександр Сіренко) разом поклали свої трудові книжки до ліберальнішої Бєлгородської філармонії   - ще до виходу фільму на екран новоспечений ВІА «Фестиваль» став знаменитим. Далі була музика до мультфільму «Летучий корабль» та телефільмів «Ах, водевиль, водевиль...» з супер-хітовою «Піснею гадалки», «Ипподром» (всі 1979 рік), наступного року маловідомі «Операция Южный Гром» та «Если бы я был начальником», в 1981-му знову надзвичайно щедрі на хіти «Карнавал» з Іриною Муравйовою та «Куда он денется!» з Боярським. В «Куда он денется!» та в наступному фільмі «Проданный смех», музиканти «Фестиваля» приймали участь в зйомках - грали самі себе. Пісні записані «Фестивалем» за цей час ВФГ «Мелодія» видала всього на чотирьох міньйонах; в 1981 році нарешті вийшов трьохдисковий альбом «Д’Артаньян и три мушкетера», спеціально перезаписаний для платівки два роки тому. Поміж записами «Фестиваль» виїжджав на гастролі - та, оскільки не вся музика з фільмів підходила до попсових естрадних концертів, залучили до виступів московських рок-бардів Констянтина Нікольського та Павла Богуша. Час-від-часу з ансамбем, підзаробити, їздили на гастролі і співаючі актори - Михайло Боярський, Микола Караченцов, Павло Смеян, Жанна Рождественська і її дочка Оля, Людмила Ларіна, Ірина Понаровська. В 1983 році «Фестиваль» записав саундтреки до останньої пари фільмів з музикою Максима Дунаєвського - «Трест, который лопнул» та «Зеленый фургон» з Дмитром Харатьяном. Випустивши свій останній міньйон, гурт з часом знову перетворюється на стандартний філармонійний гастрольний ВІА - основним постачальником репертуару стає Данін. А в студії полтавського радіо і надалі продовжувався запис музики для фільмів - тепер вже інших авторів. Серед найпомітніших робіт того часу - виконані Валерієм Леонтьєвим пісні Володимира Бистрякова до укртелефільмівського серіалу Віктора Кісіна «Последний довод королей» (до фільму цензура пропустила тільки 11 з 16 записаних пісень), саундтрек Бистрякова до повнометражного мультфільму «Остров сокровищ», музика Тетяни Островської до серіалу «Приключения Петрова и Васечкина...».
В кінці 1986 року, коли жанр ВІА став вже зовсім не модним, частина музикантів забажала виконувати сучаснішу музику і ансамбль розколовся надвоє. Фронтмени Айзикович і Явір та басист Ігор Кривчун, за якими залишилася назва «Фестиваль» і дах Амурської філармонії, запросили музикантів полтавської групи «Угол зрения»: В’ячеслав Янко - клавішні, музика; Вадим Козаченко - вокал; Сергій Вовченко - клавішні; Сергій Ковтуненко - барабани; Володимир Кощій - клавішні; Олександр Костоглод - гітара. Випускник Харківської консерваторії Марк Айзикович, до якого перейшло керівництво ансамблем, виконував в новій програмі всього кілька пісень - решту репертуару складали поп-рокові композиції «Угла зрения».
Та частина «Фестиваля», що відкололася - Шеременко, Данін, Приходько і звукорежисер Анатолій Розанов, запросили музикантів з полтавських самодіяльних гуртів, котрими колись опікувався Розанов, і прописали в Красноярській філармонії ансамбль «Олімп» - після кількох трансформацій, через півтора року він перетворився в успішний поп-гурт «Фрістайл». Шеременко створив в Полтаві проект «Архів ресторанної музики» і випустив з ним шість альбомів. Данін працює викладачем в Московському музичному училищі ім. Гнєсіних.
В 1988 році новий «Фестиваль» перетерпів черговий розкол - пішов у «Фрістайл» Козаченко, його ненадовго замінив Борис Буров (екс-«Діалог»), потім Михайло Бурцев (екс-«Высший пилотаж»); Вовченко і Ковтуненко перейшли у «Свої»; Янко і Кощій як група «Угол зрения» записали концептуальну авторську платівку саксофоніста Володимира Преснякова-старшого «Гороскоп». В 1989 році Янко і Бурцев під вивіскою «Фестиваль» записали перший і останній магнітоальбом «Интердевочка» - наступного року група перестав існувати. Айзикович і Явір емігрували до Берліна, де створили театр єврейської пісні «Хакишес Хофт театр». Янко створив новий проект «Весна», а з 1992 року став постійним автором репертуару Вадима Козаченка. 
 


Попередній<<  Додати коментар >> Наступний

Сподобалась сторінка - порекомендуй друзям:
Добавить в избранное Добавить в Google - Закладки Добавить в Яндекс.Закладки Добавить в Facebook Добавить в Twitter Добавить в Мой Мир Добавить в Мемори Запостить в ЖЖ Запостить в блог на Liveinternet Поделиться на WOW.ya.ru
0 Нравится
URL
HTML
BBCode


На початок   | В.I.А. |  На верх  | Рейтинг  
Оцініть:
Рейтинг: 10 | 4 Останній: 2008-01-21 16:37:41

Комментарии
Всего комментариев: 2
applease
Читайте інформацію з перших вуст на сайті: poltavest.narod.ru.
Все про музикантів Полтави, що були на естраді від 60-х до сьогодення.
05-10-2010/15:17

Azhjores
Маленькi уточнення:- на час розколу Анатолiй Розанов уже не був звукорежисером "Фестивалю", а повернувся до своїх пiдопiчних самодiяльних колективiв, "Олiмпiя" i "Постскриптум". О.Шеременко та В.Приходько прийшли на концерт цих груп (добре знаючи професiйний рiвень музикантiв, що там грали) i запропонували А.Розанову перейти на професiйну сцену разом з його музикантами, створивши спiльний колектив.- пiсля створення "Фрiстайлу" О.Шеременко i В.Приходько, разом з iншими полтавцями, створили гурт "Туттi" (солiстка Регiна Сiренко), видали альбом, гастролювали, зокрема, з Валерiєм Лєонтьевим, Iгорем Сарухановим, брали участь у сценiчних постановках рок-опери "Белая ворона" Г.Татарченка i Ю.Рибчинського.- "Архив ресторанной музыки" створив полтавський музикант Генадiй Рагулiн, запросивши до спiвпрацi, в тому числi, Олега Шеременка, який займався аранжуванням i грав на саксофонi.- свого часу "Фестиваль" став лауреатом Всеросiйського конкурсу.- Павло Смєян деякий час не "пiдзаробляти iздив", а був повноправним учасником "Фестивалю", iз записом у трудовiй книжцi. Як i Нiкольський з Богушем.
15-12-2007/00:19

Добавление комментариев только для зарегистрированных пользователей.

А ще можно подивитись


А ще можно подивитись


ПОПСА НОВА ХВИЛЯ РОК АЛЬТЕРНАТИВА В.I.А. ТРАДИЦIЯ

5 популярних новин: Шоу-бізнес UA

В страние кризис

В стране кризис, многие артисты не в состоянии прожить т.к. нет работы, многие подались на зароботки по другим специальностям. Вот и шансонье Вячеслав Суббота открыл в себе таланты экстрасенса и работает в програме "Знаки долі" на Тонисе. Каждый день он в прямом эфире отвечает на вопросы и гадает на картах Таро. Мы надееся что это принесет больше жизненого опыта артисту и его песни будут радовать нас как радовали нас до кризиса.

07.05.2009; 1; 2 коментар; ЧитатьТема страницы:

Фестиваль : Новая Черемшина - энциклопедия Украинской поп-музыки

 • Стили
 • 25 Популярных
- Музыка
 • Шоу-бизнес UA
 • Иван Дорн в образе трансвестита в клипе на сингл Collaba
  Иван Дорн в образе трансвестита в клипе на сингл Collaba
  Виталий Козловский сделал предложение
  Виталий Козловский сделал предложение
  В Украине проведут свой "Оскар"
  В Украине проведут свой "Оскар"
  Светлана Лобода позвала The Erised выступить у нее на разогреве
  Светлана Лобода позвала The Erised выступить у нее на разогреве
  Продюсер "Пающих трусов" занялся раскруткой "эротичной" СолоХи
  Продюсер "Пающих трусов" занялся раскруткой "эротичной" СолоХи
 • Шоу-бизнес RU
 • Представительница России на "Евровидении-2017" Юлия Самойлова: кто она и чем знаменита
  Представительница России на "Евровидении-2017" Юлия Самойлова: кто она и чем знаменита
  Филипп Киркоров предложил России отказаться о участия в конкурсе "Евровидение-2017"
  Филипп Киркоров предложил России отказаться о участия в конкурсе "Евровидение-2017"
  Анна Седокова рассказала о своей третьей беременности
  Анна Седокова рассказала о своей третьей беременности
  Басков и Киркоров устроили в защиту Пугачевой "флешмоб тапок"
  Басков и Киркоров устроили в защиту Пугачевой "флешмоб тапок"
  Алла Пугачева ответила на призыв убрать ее из эфира Первого канала: "Ну что, злопыхатели, возбудились?"
  Алла Пугачева ответила на призыв убрать ее из эфира Первого канала: "Ну что, злопыхатели, возбудились?"
 • World showbiz
 • Дженнифер Лопес выбрала откровенный наряд для презентации шоу World of Dance
  Дженнифер Лопес выбрала откровенный наряд для презентации шоу World of Dance
  Ким Кардашьян снова вспомнила ограбление в Париже
  Ким Кардашьян снова вспомнила ограбление в Париже
  Ева Мендес впервые вышла в свет за последние полгода
  Ева Мендес впервые вышла в свет за последние полгода
  Анджелина Джоли встретилась с главой Англиканской церкви Джастином Уэлби
  Анджелина Джоли встретилась с главой Англиканской церкви Джастином Уэлби
  Бритни Спирс провела день в парке развлечений с сыновьями
  Бритни Спирс провела день в парке развлечений с сыновьями
 • Кино
 • Моника Белуччи станет ведущей 70-го Каннского кинофестиваля
  Моника Белуччи станет ведущей 70-го Каннского кинофестиваля
  Кит Харингтон рассказал о новом сезоне Игры престолов
  Кит Харингтон рассказал о новом сезоне Игры престолов
  Ридли Скотт пообещал снять еще шесть "Чужих"
  Ридли Скотт пообещал снять еще шесть "Чужих"
  Звезда "Игры престолов" отправится на борьбу с Хищником
  Звезда "Игры престолов" отправится на борьбу с Хищником
  В сети появился отрывок из фильма "Красавица и чудовище" с Эммой Уотсон: песня Белль
  В сети появился отрывок из фильма "Красавица и чудовище" с Эммой Уотсон: песня Белль
 • ROCK-CLUB
 • Cheshires - Суперминор
  Jinjer - видео «Pisces»
  Marakesh презентували сингл та зняли кліп за участю AGHIAZMA та Epolets
  Як пройшов сольний концерт гурту Qarpa в Києві
  Як пройшов сольний концерт гурту Qarpa в Києві
 • Музыкальные новости
  • Информация
  • Новости
  Copyright KMStudio. © 1993
  Работает под управлением KMStudio v. 6.2.01

  Страница сгенерирована за 0.669 сек..